Сумская региональная федерация вольной борьбы feedback

Всесвітні Ігори військовослужбовців 2019р. м.Ухань

Кращих атлетів зі 128 (!!!) країн світу приймає китайське місто Ухань у жовтні 2019го року під час.
Сумчанин Олександр Колдовський — один із найсильніших представників України у вільній боротьбі, зайняв 5 місце у найважчий ваговій категорії (125 кг).
Готувались отримати медаль. Але трохи не вийшло… «Лише» п»ятий із 16 кращих «важковаговиків» планети… 2 перемоги та 2 поразки (поступився лише турку- олімпійському чемпіону та багаторазовому призеру чемпіонатів світу та Європи поляку (у рівній боротьби за попередженнями)…
Питань багато. В першу чергу до самих себе. Будемо шукати вірні відповіді. Дякуємо всім, хто підтримує!
P.s. Вітаємо нашого друга — Василя Шуптара (на фото ліворуч) зі здобуттям срібної медалі у ваговій категорії 65 кг!
Продовжуємо рухатись Чемпіонським Шляхом до нових перемог!