Сумская региональная федерация вольной борьбы feedback
Вперше, смт Липова Долина сьогодні зібрала на змагання з вільної боротьби серед юнаків та дівчат — 220 борців з 14 представників різних секцій,ДЮСШ,федерацій, майже зі всієї України. На двух килимах тривала напружена боротьба, наші діти Маслюк Михайло серед дітей віком 2011-2012 р.н. у ваговій категорії 47 кг посів 2 місце,та Коротич Артур серед дітей 2008-2009 р.н. У ваговій категорії 50кг посів 3м. Є і миті радості, і поразки, розчарування, є і помилки над якими треба плідно працювати 😉!                           P.s. Змагання це завжди свято,провірити своє тіло та розум на що воно здатне, побачити нові горизонти, побачитися з друзями… Дякуємо організаторам турніру Васюті Денису та Федині Сергію за чудове змагання яке вони організували для малечі❤️🤼‍♀️🔥

Вперше, смт Липова Долина сьогодні зібрала на змагання з вільної боротьби серед юнаків та дівчат — 220 борців з 14 представників різних секцій,ДЮСШ,федерацій, майже зі всієї України. На двух килимах тривала напружена боротьба, наші діти Маслюк Михайло серед дітей віком 2011-2012 р.н. у ваговій категорії 47 кг посів 2 місце,та Коротич Артур серед дітей 2008-2009 р.н. У ваговій категорії 50кг посів 3м. Є і миті радості, і поразки, розчарування, є і помилки над якими треба плідно працювати 😉! P.s. Змагання це завжди свято,провірити своє тіло та розум на що воно здатне, побачити нові горизонти, побачитися з друзями… Дякуємо організаторам турніру Васюті Денису та Федині Сергію за чудове змагання яке вони організували для малечі❤️🤼‍♀️🔥

Читать далее
Цими днями у м. Луцьк проходив Чемпіонат України з сумо серед дорослих та молоді. В ході 3-х денної боротьби наші хлопці не залишились без нагород та мають такі результати: У віковій групі до 21 року : Солодовніков Микола- 1 м Крупський Кіріл- 2 м Крупський Єгор- 1 м Спортсмени віком до 23 років; Яжанов Тойлі- 1 м Солодовніков Микола- 1 м Крупський Кіріл- 3м Крупський Єгор- 3 м Урсакі Олександр- 2 м Серед дорослих;  Крупський Єгор- 1 м Урсакі Олександр- 2 м А також наші хлопці приймали участь і у командних змаганнях як то кажуть «Стінка на Стінку» та посіли 2-гі місця в категорії серед дорослих та до 21 року.  З чим ми і вітаємо хлопців!  Спортсмени які посіли  1-ші та 2-гі місця выбороли право представляти збірну Україну на чемпіонаті Європи з сумо який відбудеться влітку 2021 року.

Цими днями у м. Луцьк проходив Чемпіонат України з сумо серед дорослих та молоді. В ході 3-х денної боротьби наші хлопці не залишились без нагород та мають такі результати: У віковій групі до 21 року : Солодовніков Микола- 1 м Крупський Кіріл- 2 м Крупський Єгор- 1 м Спортсмени віком до 23 років; Яжанов Тойлі- 1 м Солодовніков Микола- 1 м Крупський Кіріл- 3м Крупський Єгор- 3 м Урсакі Олександр- 2 м Серед дорослих; Крупський Єгор- 1 м Урсакі Олександр- 2 м А також наші хлопці приймали участь і у командних змаганнях як то кажуть «Стінка на Стінку» та посіли 2-гі місця в категорії серед дорослих та до 21 року. З чим ми і вітаємо хлопців! Спортсмени які посіли 1-ші та 2-гі місця выбороли право представляти збірну Україну на чемпіонаті Європи з сумо який відбудеться влітку 2021 року.

Чемпионат Украины по Сумо 2020

С 19 по 23 февраля в Луцке прошел чемпионат Украины по сумо среди молодежи и взрослых. Достойно выступили представители сумской школы сумо. В своих возрастных группах сумчане выбороли следующие награды: – в возрастной группе до 21 года: Крупский Кирил – 3 место (вес до 70кг) Пономаренко Вадим – 2 место (вес до 70кг) Солодовников Николай […]

Дві медалі Кубку України! 🥇🥉🏆🤼

Останній старт цього року — Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок пройшов з 3 по 6 грудня в Києві. У в.к. до 86 кг чемпіоном став Арчая Ілля (тренер Тарабар Руслан). У в.к. до 125 кг бронзову нагороду здобув Владислав В’юн (а з нею і звання «Майстер спорту України» з вільної боротьби) […]

Чемпіонат України серед студентів Київ 2019

Приємні борцівські новини! Сьгодні в м.Київ проходив Чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед клубних команд (тобто боротьба відбувалася «стінка на стінку») серед студентів українських ВУЗів. Збірна Сумського державного педагогічного університету ім.А.С. Макаренка посіла 3 командне місце! Вітаємо усіх причетних до перемоги!

Запрошуємо до занять спортом!

Кубок України 2019 року серед дорослих з сумо м. Полтава

Збірна Сумщини — переможці та призери Кубку України серед дорослих з сумо у Полтаві! Вітаємо Чемпіонів та їх тренера — Хекало Сергія Михайловича! Дякуємо всім, хто підтримує спорт та молодь нашого регіону!